header image

Stávkovanie a hracie automaty

Ak chce človek v súčastnosti vsádzať, alebo hrať o svoje peniaze nemusí chodiť len do veľkých stredísk ako Las Vegas v Nevade alebo Macao. Teraz sú takéto hry, alebo hracie automaty dostupné úplne všade. Ja sám keď som bol pred 3 mesiacme v USA, tak som si zahral na takýchto automatoch napríklad aj na pumpe. Samozrejme, že štát musí povoliť takéto automaty na verejných miestach. Takže napríklad v Californii som sa nestretol pomaly so žiadnym hracím automatom. Ale v Nevada to je odjakživa povolené, tak hneď v prvej pumpe po prekročení hraníc som si už mohol ísť skúsiť svoje štastie. Čím bližšie som bol do centra tohoto všetkého, teda Las Vegas, tým viacej automatov a ruliet sa objavovalo. A keď som prišiel už do Las Vegas, tak som sa nemohol vynadívať na všetky automaty, obrovské budovy, krásne stavby, ktoré boli umiestnené okolo hlavnej cesty. Keď som vošiel napríklad do hotela Benátky, alebo Paríž, tak sa predo mnou objavilo more hracích automatov a za každým jedným sedel človek s miskou peňazí, ktoré ako zmyslov zbavený hádzal do strojov.
U nás na Slovensku to nieje až také populárne. Máme veľmi málo herní a v nich je len veľmi málo hracích automatov. U nás je moderné hrať už online. Pretože sa vyhnete poplatku štátu za zakúpenie a využívanie hracieho automatu. A máte ďaleko vačší výber hier. Tiež je tam oveľa vačšia suma peňazí, ktoré vyhráte,tzv. payout, v normálnych strojov je okolo 70 %, ale na internete je až 98 %. To z toho dovodu, že kasína, alebo herňa si tých zvyšních 30 % nechá pre seba. Taktiež online kasína poskytujú pre svojich hráčov všelijaké bonusy a súťaže do ktorých sa možu zapojiť. Jackpoty sú obrovské, ale to aj v normálnych hracích automatov. Najobľúbenejšie sú určite Beetle Frenzy, Jackpot6000 a Mega Joker.
Automatov máte hrozne veľa druhov. Niektoré sú určené na malé sádzky, ine zasa na veľké sádzy. Máte 5 kotúčové a máte aj 3 kotúčové. Vy samy si musíte nájsť váš obľúbený automat, kde budete vrážať vaše peniaze.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok