header image

Strhávacie žetony na Slovensku

V súčastnosti je veľmi veľa možností ako využiť svoj voľný čas. Niektorí ľudia športujú, iní majú radi čítanie a tretí zasa trávenie času s kamarátmi. Jednou z najoblúbenejších je určite hazard a hracie automaty. Všade po svete je veľmi veľa herní, , kde sú hracie automaty. Do hazardu určite patrí aj poker alebo ruleta. Najvačšia kasína sú jednoznačne v Amerike.
Keď začanete hazardovať a hrať takéto hry, tak sa dostávate do situácie, ktorú nie vždy každý zvládne. A to keď vyhráte niečo na začiatku, tak niečo vo vás vám hovorí, aby ste pokračovali. A niektorí ľudia nevedia, kde sú ich hranice a takto prehrajú všetky svoje peniaze a zničia si tým život.
U nás na Slovensku hazardovanie nieje až také populárne, síce máme v každom vačšom meste a v niektorích menších mestách herňu. U nás je veľmi populárne vsádzanie. Či už na číselné hry, alebo na športové výsledky. Na Slovensku je veľa stávkarských spoločnosti, kde si možte vsadiť na športový výsledok. Najväčší je Fotruna. V súčastnosti je ale oveľa modernejšie vsádzať na internete. Na zahraničných stránkach ako bwin, kde si možte lacno, bez zbytočných poplatkov alebo cesty na pobočku vsadiť na nejaký zápas.
Najvačší poskytovateľ číselnych hier  je určite Tipos Slovakia. Je to stávkarská spoločnosť, ktorá má pobočku všade na Slovensku. Poskytuje hry ako Loto, Loto 35 z 95, Euro miliony alebo Keno 10.
Jedna z najobľúbenejších form vsádzania sú určite ztrhávaci tickety. Možte si ich zakúpiť úplne všade, ako napríklad na pošte, alebo v novinovom stánku. Taktiež poskytovať je spoločnosť Tipos. Jackpoty nebývajú až také vysoké ako pri hrách Keno 10 a podobne, kde hlavné výhry siahajú do výšiek milionov eur. Túto bývajú maximálne výhry tak tisíc eur a oveľa viacej je  menších výhier ako 10 alebo 15 euro. Takýto ticket stojí zvyčajne okolo 50 centov. Princíp je veľmi jednoduchý. Kúpite si ticket,  zoškrabete z neho vrchný obal a uvidíte či ste vyhrali, ak hej, tak si to necháte na mieste kúpy vyplatiť.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok