header image

Riziko stávkovania

Gamblerstvo je pojem, ktorý určite všetci poznáte. Všetci ste už videli nejaký príbeh v televíznych správach, alebo v novinách, ktorý hovorí ako človek, ktorý začal vsádzať, tak prehral všetko čo mal a stratil všetko čo mal, rodinu, peniaze, kamaráov a ďaleko viac. Ja osobne to poznám aj z vlastnej skúsenosti. Jeden člen mojej rodiny záčal takto hrávať. Začalo to všetko úplne nevinne. Jeden večer si išiel  sadnúť s kamarátmi do krčmi. Keď sa vrátil povedal žene, že si boli zahrať v herni. Postupom času stále viacej a viacej začal chodievať s kamarátmi von, až sa to zdalo jeho žene podozrivé. Tak sa spýtala jedného z jeho kamarátov, že kde to stále chodia a on povedal, že ho už tri týždne nevidel. Žena zostala v šoku.Tak si povedala, že ho bde sledovať. Tak jeden večer sa muž rozlúčil so svojou ženou, že ide s kamarátmi von. Sledovala ho asi 15 minút, keď nakoniec muž zašiel do herne. Žena išla za ním a videla ako si sadá za hrací automat. S lútoťou sa žena vrátila domov. Keď po 4 hodinách prišiel aj jej manžel, tak mu povedala, že ho videla v herni a že nechápe prečo jej to nepovedal. Jemu sa pustili slzy do očí a povedal, že dovod prečo jej to nepovedal je  ten, že prehral všetky peniaze, ktoré mali a potom sa ich  len snažil vyhrať  naspať. Žena okamžite zavolala do banky a naozaj, na ich konte nič nebolo. Spadla s plačom na kolená a vynadalu mu, že ako mohol. On povedal, že ako začal, tak nevedel prestať a keď si uvedomil, že to je vlastne choroba a že si tým ničí život, tak bolo už neskoro.
Toto je presný príklad gamblerstva. Keď človek nevie, kedy prestať. Vtedy to už nieje hra, ale choroba.
Ďaľšia nebezpečná vec na gamblerstve je spojitosť s mafiou. Často práve mafia stojí za týmito herňami a sami viete, že mať niečo s mafiou nechcete, lebo sa vám to može zle vypomstiť.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok