header image

Stávkovanie pomocou mobilného telefonu

Tipovanie cez mobil je na Slovensku možné od 1. novembra 2009. Tento druh tipovanie sa stal veľmi obľúbeným u všetkých ľudí. Do tohoto tipovanie sú zapojené všetky telekomunikačné spoločnosti na Slovensku ako Orange, Telecom alebo O2.
Máte tri sposoby ako možte začať tipovať cez mobil. Prvý je stiahnutie aplikácie od spoločnosti Tipos. Stiahnutie tejto aplikácie musíte mať v mobile nainštalovanú ďalšiu aplikáciu JAVA. Ak ju máte nainštalovanú v mobile tak si stiahnete danú lotériu do vášho mobilu. Na výber máte Keno 10, Joker, Loto alebo Euro miliony. Ďaľšia podmienka je mať funkčné hráčske konto v spoločnosti Tipos. Ak splňate všetky tieto podmienky, tak vám už len stačí si dobýjať vaše konto pomocou sms, minimálna dobýjacia suma je 9.95 eur, ktorú zaplatíte cez vašu faktúru v telekomunikačnej spoločnosti.
Tento istý sposob sa dá urobiť aj bez aplikácie JAVA a to, že si stiahnete danú aplikáciu od spoločnosti Tipos a presuniete si ju do vášho počítača. Následne si ju prenesiete cez USB kábel do vášho mobilu.
Tretí sposob je tipovať priamo cez SMS. Zaregistrujete sa cez sms na číslo 3333. Potom budete musieť potvrdiť, že súhlasíte s podmienkami služby. Potom  už len do sms dáte vaše čísla a pošlete ich, ale do jednej SMS možte napísať len jeden stlpček. Takže na uzavretie plnohodnotného tipu vám treba 10 SMS (pretože jeden tip sa skladá z desiatich žrebov). A cena jednej SMS je 0.16 eur
Mobilné tipovanie sa za poslednú dobu rozrástlo aj do zahraničných spoločnosí ako bwin, kde možte tipovať už aj športové výsledky.
Moj osobný názor na takýto druh tipovanie je, že to absolútne zbytočné. Pretože na vačšine moderných mobilov, je možnosť si zakúpiť mobilný internet, alebo sa  len pripojiť na Wifi. Postup je úplne taký istý, ako keby ste išli cez počítač. Zadáte si stránku stávkovej spoločnosti a tipujete. Týmto sposobom ušetríte náklady za posielanie SMS a aj si uľachčíte sposob platby, pretože nemusíte vaše poplatky  platiť cez faktúru, ale len sa vám to automaticky strhne z vášho hráčskeho účtu.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok