header image

Live stávkovanie

Live stávkovanie je pomerne najobľúbenejší typ stávkovania na Slovensku, pri ktorom možete zažiť veľmi veľa adrenalínu. Najčastejšie sa toto stávkovanie používa na tipovanie športových výsledkov. Dnes už pomaly všetky stávkové kancelárie majú túto službu, ale najznámejšia z nich je bwin.
Princíp spočíva v tom, že stávkovanie sa začne priamo vtedy, keď aj podujatie (zápas), na ktoré vsádzate. Napríklad ide sa hrať zápas Real Madrid a FC Barcelona. Vy ste veľký fanúšik Realu Madrid, tak treba na začiatku vsadíte na výhru Realu Madrid. Ale počas zápasu, Real Madrid dostane 3 goly a šanca na výhru je veľmi malá, tak aj keď neradi, vsadíte na Barcelonu, aby ste niečo vyhrali. Barcelona vyhrala, tak aj vy vyhrávate peniaze, ktoré ste vsadili na tento klub. Nemusíte čisto stávkovať len na výhru a prehru. Dá sa stávkovať aj na počet rohov, žltých kárt a golov, čo je niekedy oveľa výhodnejšie a pravdepodobnejšie.
Aby ste boli v stávkovaní dobrí musíte ovládať stávkovacie techniky. Niektorí ľudia sa týmto dokonca živia, iní to robia len rekreačne. Na to aby ste dobre vsadili musíte veľmi dobre poznať okolnosti zápasu, na ktorý vsádzate. To znamená, že vsádzajte len na ligu, ktorú veľmi dobre poznáte. Neriadte sa kurzami stávkových kancelárii. Oni veľmi dobre vedia, kde a aký kurz dať, aby vás mohli pripraviť o peniaze. Tiež sú stránky, ktoré vám dávajú tipy na niektoré zápasy. Neverte im, pretože zvyčajne ide o podvod. Veľmi dobre si prezrite tým, na ktorý idete vsádzať. Jeho formu, či hrá doma, alebo vonku. Či je to ligový pohár alebo liga. Pretože vačšina silnejších mužstiev sa sústredí na hlavnú ligu. Tiež vsádzajte maximálne na dva zápasy, pretože čím na viacej zápasov stavíte, tým je vaša pravdepodobnosť výhry menšia Aj keď si akokoľvek myslíte, že váš tým vyhrá, tak to nieje isté. Pretože je to šport a tam sa može stať všetko. 
Nezabudnite na hlavnú podmienku stávkovanie, ktorá je hovorí, že možte vsadiť len tolko, koľko si možte dovoliť.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok