header image

Slovensko a stávkovanie

Vsádzanie, stávkarské spoločnosti, jackpoty, stávkarskí agenti. To je už na slovensku úplne normálna vec. Za posledné roky sa na Slovensku vsádzanie veľmi rozsrástlo. Ešte pred pár rokmi, len prá ľudí chodilo do pobočiek stávkarských spoločností, aby vsadili svoje penieze na náhodu. Teraz pomaly pre každého druhého človeka je úplne normálne, že ma založený svôj stávkarský účet.
Všetko to začalo tým, že prišla možnosť vsádzať online, teda na internete. Túto vymoženosť zo začiatku nemali všetky stávkarské spoločnosti, len tie zahraničné. Najväčšia z nich je spoločnosť bwin. Dá sa tam vsádzať na výsledky športových udalostí. Toto je veľmi oblúbený druh vsádzania, pretože veľa ľudí má svoje obľúbené tímy, ktorým chce dokázať svoju loalitu tým ,že na nich vsadí svoje peniaze. Dneska, keď už poznáte princíp vsádzania, tak možte vyhrať pekné peniaze. Napríklad ak chete vsádzať na futbal, mali by ste si veľmi dobre pozrieť svoj tím, akú ma formu, či hrá doma alebo vonku a proti komu hrá. Taktiež sa neriadte podľa kurzov spoločností, lebo tie tiež vedia, kde a prečo majú dať taký kurz aby vás pripravili o peniaze a to nechcete. Takže by som odporúčil, aby ste si všetko dobre preštudovali pred tým ako vsadíte svoje peniaze.
Nedávno už aj najväčšia stávkarska spoločnosť na Slovensku umožnila svojím hráčom vsádzať na internete. Je to spoločnosť Tipos Slovakia. Tipos má veľmi veľa pobočiek po celom slovensku, ale postupne sa všetky zatvárajú, pretože ľudia vedia, že internetové vsádzanie je oveľa lepšie. Niesú tam žiadne poplaty za zakúpenie ticketu, taktiež ušetríte cestu do pobočky. Pri týchto hrách sa hlavné jackpoty ťahajú až do výšky milionov eur.
Jedna z ďalších vecí, prečo stávkarstvo je také populárne, je že štát do toho nieje vôbec zainteresovaný. Niesú za to žiadne iné poplatky. Takže keď  na internete vsádzate, tak vsádzate len na hru a nie na dane.
Zase na druhej strane, štát dáva obrovské polatky za hracie automaty a prenajímanie hracích automatov, to je dovod prečo u nás nemáme kasína, alebo gamblerstvo v takom veľkom rozsahu.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok