header image

Čaro Las Vegas

Máte dosť peňazí a veľa štastia ? Tak potom je kasíno pre vás to pravé miesto. V kasínach sa točia miliony eur každý deň, teda aspoň v tých vačších. Možte tam nájsť naozaj všetky druhy hier a zábavy. Viem o čom hovorím, pretože nejaký čas som strávil v Las Vegas. Bol to jeden z najkrajších dní v mojom živote. Ani na chvíľu som sa nenudil, na každom rohu bolo niečo iné, čo ma veľmi zaujalo. Jedno z najkrajších vecí bola určite rockenrolová ulička, kde keď som sa na to díval, tak sa mi tlačili slzy do očí. Bolo to niečo nádherné. Súčasť tejto uličky je aj najvačší LCD televízor na svete. Takže kombinácia medzi skvelou hudbou a týmto televízorom bola proste úžasná.
Taktiež tie veľkolepé hotely boli proste prenádherné. Každý hotel bol niečim iný. Jeden mal ohnivú šov, druhý mal vo svojom srdci benátky, ďalší mal vodnú šov alebo horskú dráhu. Ale keď som vošiel do tých hoteloch, tak všade bolo to isté. Stovky ľudí sediaci za hracími automatmi, kde ako zmyslov zbavený hádzali ľudia svoje peniaze. Niektorí hrali aj poker, alebo stáli pri rulete. Jedným pohľadom som videl obrovské množstvo žetonov, ktoré predstavujú tisícky dolárov. Ale počul som, že Las Vegas stratilo svoju nadvládu nad svetovými thrmi a žezlo prebralo Macao. Z tohoto asíjskeho tigra sa za veľmi krátku dobu stala svetová veľmoc v kasínach.
Na Slovensku takéto obrovské centrá niesú, ale v pomaly v každom vačšom meste máme herňu. Kde je tak po 5 automatov, takže s Las Vegas sa to nedá porovnať. Jeden dovod, prečo je to tak ako to je, je aj ten, že za kúpu ale aj používanie automatov musíte platiť štátu obrovské poplatky.
Hranie automatov može byť veľmi super koníček, ak nad tým máte kontrolu. Vačšina ľudí, ktorá s tým začne, tak nevie prestať. Pretože vidia tie obrovské jackpoty, ktoré možu vyhrať. Ale neuvedomujú si, že percento výhry je veľmi malé. A že ak nevedia kedy prestať, tak to zvyčajne skončí tak, že prídu o všetky svoje peniaze a zničia si svoj život. A toto sa volá gamblerstvo. Takže pametajte, že kde máte svoje hranice.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok