header image

Nezákonné stávkarstvo

V poslednej dobe je na slovensku veľmi populárne vsádzanie. 
Odkedy sa dá stávkovať na internete, tak stávkarstvo ešte viacej expandovalo. Vsádzanie na internete je oveľa lepšie, pretože ušetríte cestu na pobočku a taktiež tam niesú žiadne poplatky za zakúpenie ticketu.Ale aj tak to stále nieje záruka, že vyhráte viacej ako prehráte.
Dnes už ľudia vsádzajú azda na všetko. Ale poviem vám jeden krátky príbeh človeka, ako si zničil život.
Jeden človek mal veľmi rád vsádzanie, začal stávkovať na internete Keno. Potom už prešiel aj na vsádzanie športových zápasov. Ale stále mu nebolo dosť. Chcel zarobiť stále viac a viac peňazí. Tak jeden večer išiel do herne na konci mesta. Bola veľmi špinavá a zapáchala, no boli tam hracie automaty, ruleta a poker. Všetko čo by herna mala mať. Muž si sadol za automat a začal hrať. Zo začiatku sa mu veľmi darilo. Prvý deň vyhral 300 euro. Tak tam chodil už každý deň. Ale pomaly ho štastie opúšťalo. Až prehral všetky svoje peniaze. Bol zúfaly, lebo nemal už čo vsadiť. Tak išiel za jedným človekom, ktorý sedel pir bare. Bol to majitel kasína. Muž sa ho spýtal či by mu nemohli požičať. To bola jeho chyba. Muž mu veľmi rád požičal. Muž bol štastný, ale po čase zase všetko prehral. Potom za ním prišiel majiteľ s dvoma urastenými mužmi a chcel svoje peniaze aj so svojimi úrokmi spať. Na ďaľší deň našli muža mrtveho pri potoku rieky.
Asi vám došlo, že tú herňu vlastnila mafia. Zvyčajne si mafia založí svoje vlastné herne, ktoré ani neprinášajú veľký zisk, ale používajú to ako pračku peňazí, alebo miesto na svoje stretnutia. Takže si dajte dobrý pozor, kde si idete zahrať.
To neni jediný príklad za posledné roky. Je veľmi veľa daľších skúpín ľudí ,ktorý ponúkajú vsádzanie za lacné peniaze, ale na čierno. Nerobte to, pretože sa vám to vypomstí. Radšej chodte cez oficiálnu spoločnosť, kde viete, že okrem prehry sa vám nič zlé nemože stať.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok