header image

Betting at traditional bookmakers in SLovakia

V Slovenskej rebpublike máme veľa stávkových kancelárii ako napr. Fortuna, Tipsport, Niké, alebo máme prístup a možnosť tipovať na zahraničných stávkových agentúrach ako napríklad Bet365, Unibet, Bwin, Bet-at-home alebo Doxxbet.
Stávkovú kanceláriu do ktorej budete investovať svoje peniaze by ste si mali vybrať múdro. Je veľa faktorov podľa ktorých by ste si mali vybrať  správnu agentúru, napríklad podľa toho či ich internetivá stránka je vo vašom rodnom jazyku, alebo či majú možnosť live tipovania alebo či je možné vaše tipy posielať aj cez mobil.
Ak si vyberiete vašu stávkovu kanceláriu, tak vás čaká ďalšie rozhdonutie, či budete stávkovať priamo v pobočke stávkovej kancelárie alebo cez internet. Ja osobne odporúčam stávkovanie cez internet, pretože ušetríte si cestu do pobočky, nemusúte platiť žiadne manipulačné poplatky, minimálna stávkovacia suma je na internete oveľa menšia, dokonca už od 0.01 eur, možte hlasovať kedykoľvek a kdekoľvek...
Ak si vyberiete jednu alebo druhú možnosť,tak si musíte založít stávkarsky účet, kde si budete vkladať peniaze, ktoré chcete vsádzať a kde budú uložené aj všetky vaše stávky a transakcie. Ak už máte tento účet možte začať vsádzať.
Ak ste si už založili váš účet, mali by ste si zväčšiť prehľad o oblasti, do ktorej chcete vsádzať. Tiež je veľa príncipov vsádzania, ktoré by vám mali pomocť, ako napríklad money management,ktorý je o tom, že by ste nikdy nemali riskovať viac ako je 3-4 % z vášho účtu. Znamená to to, že ak váš účet je 1 600 eur, tak váš unit bude 10 eur. Tak keď idete vsádzať napríklad na zápas Chelsea a Bologna ,tak si vyberiete ako veľmi veríte vášmu tímu v stupnici od 1 do 10. Ak mu dáte 7 tak vašu sádzku by mala byť 7x10 teda 70 eur. Druhý princíp je value betting (hodnotné stávky), to vsádzate len na tímy o ktorých máte informácia, aká je ich forma, kde hrajú a proti komu hrajú. A ak im 100 % veríte, že vyhrajú tak na nich vsadíte vaše peniaze.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok