header image

Stávkarské agentúry

Sádzkovanie a tipovanie na výsledky všetkých možných druhov sa za posledné roky veľmi rozrástlo. A to z toho dovodu, že je veľká recesia. Ja osobne som si už pár krát vsadil, síce je pravda, že nie vždy som vyhral, ale aj tak som pri tom zažil veľký adrenalín.
Ľudia zvyčajne využívajú dva typy stávok. A to sú číselné stávky, kde si vytipujete pár čísel a napíšete to do vašeho žrebu. Následne sa vyžrebujú náhodné čísla a podľa toho do koľkých ste sa trafili, tak takú sumu vyhráte. Niektoré jackpoty siahajú až do milionov eur. Druhý typ a podľa mňa ten viacej obľúbený je tipovanie na športové výsledky. Máte obľúbený tím a vsadíte na neho vaše peniaze a potom už len čakáte, či sa vám to vyplatilo. A práve na tomto druhe stávkovanie vyrástli obrovské stávkové spoločnosti napríklad ako bwin, Gala alebo Ladbrokes. A úplne najlepšie sú bwin alebo Ladbrokes.
Bwin je rakúska internetová spoločnosť. Táto agentúra je už ale na trhu prekvapivo dlho a to od roku 1997, kde začala pod názvom Betandwin so 12 zamestnancami. Za tieto roky sa vyformovala na najlepšiu vo svojom oboru. Teda aspoň podľa mojho názoru. Ja mám na nej veľmi rád jej internetovú stránku, pretože je napísaná vo veľa jazykoch, takže aj keď nepoznáte cudzie jazyky, nieste o nič okrátený.  Ďaľší dovod je, že je veľmi jednoduchá, takže nemusíte dlho rozmýšlať kde to vlastne máte kliknúť a tak neurobíte zbytočné chyby. Je poskytovateľom služieb ako Live vsádzanie (druh vsádzania, ktoré začína presne vtedy ako zápas na ktoré idete vsádzať, takže možte zažiť ešte viacej adrenalínu).
Ďalšia veľmi dobrá spoločnosť je Ladbrokes. Obsahuje to úplne to isté ako bwin, len mne osobne je bwin viacej sympatickejší.
Týchto agentúr je veľmi veľa po svete. Je už len na vás, ktorú si vyberiete. Len si ju najprv dobre prezrite, či obsahuje všetko čo by mala. Ako či je stránka napísaná vo vašom rodnom jazyku, alebo či je to vobec právoplatná spoločnosť, pretože už veľa krát sa ľudia nechali napáliť.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Odkazy na partnerov

      ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok   
    Beh