header image

Viete na čo všetko možete vsadiť ?

Čo je to stávkovanie ? Stávkovanie je, keď nejakú vec, ktorú máte, vsadíte na niečo, čomu veríte, že vyhrá. Zo začiatku to bola len hra, ale postupom času sa to rozrástlo do enormných rozmerov. Ľudia sa začali zoskupovať a súťažili medzi sebou kto najlepšie vsadí. A postupom času sa z toho stala oficiálna vec, bez ktorej by terajší svet nemohol existovať. Začali sa dokonca vytvárať stávkarské spoločnosti, ktoré na tom zarábajú obrovské peniaze. Týchto spoločností bolo čím ďalej tým viac a vyskytovali sa po celom svete. Pred pár rokmi sa oficiálne tipovalo len na čísla, ako bingo. A vytvorili sa spoločnosti ako napríklad u nás na Slovensku Tipos, ktorý vytvoril súťaže ako Loto, Loto 5 z 35, Keno 10 alebo euro miliony. Kde hlavné výhry, teda jackpoty, siahajú až do milionov eur.
V dnešnej dobe sa to všetko veľmi zmodernizovalo. Už je nemoderné mať pobočky v mestách, už sa to všetko deje na internete. Už vznikajú len internetové stávkarské spoločnosti ako Bwin alebo Gala.
Dokonca aj Tipos má už svoje internetové stávkovanie. A pre ľudí je oveľa pohodlnejšie stávkovať z domu, ako ísť cez polku mesta do pobočky.Tiež sa vyhnete poplatkom za žreby a podobné veci.
V súčasnosti ľudia už vsádzajú azda na všetko. Na politické voľby, na to kto vyhrá oskara, alebo kto sa ako umiestni v ankete o najlepšieho športovca. Možno by ste si mysleli, že to je nelegálne, ale to vobec nieje pravda. Niekedy aj tie najvačšie stávkarske spoločnosti uzatvárajú stávky na politické voľby, alebo nejaké ankety. Samozrejme sú aj stávky na tzv. čiernom trhu. A tieto už niesú legálne, ale to nie z dovodu, že na čo sa stávkujete ale z toho, že tam sú už aj zapletené drogy a niekedy to už robia závislí ľudia, ktorý si už nemajú ako pomocť. Veľa krát sa už stalo, že človek dal do stávky svoj vlastný život. Samozrejme to už nieje hra to už je choroba.

Reklama

Nové články

Stávkovanie cez mobil

V tomto článku je opísane všetko čo potrebujete vedieť o stávkovaní cez mobil.

Prečítajte si viac

Najnovšie články

Čaro Las Vegas

V článku sa dočítate o čare Las Vegas a čo to vlastne hranie v kasína obnáša.

Prečítajte si viac

Posledné články

Live stávkovanie

Live stávkovanie je jeden z najobľúbenejších druhov stávkovania. Ak o tom chcete vedieť niečo viac, tak si prečítajte tento článok.

Prečítajte si viac

Reklama

  ©  www.englishwizard.com. Všetky práva vyhradené. Mapa stránok